1. Kayseri’ de Jandarma Komutanları ile Uygulama Birlikteliği İçin Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi..

  Eylül 16, 2014 Jandarma Komutanları ve Kayseri Şube Müdürlüğü Çalışanlarınca Hayvanları Koruma Kanunu ve Yönetmeliklerdeki değişiklikler değerlendirilmekte olup, uygulama birlikteliği sağlanması amacı ile bilgi alış-verişinde bulunuldu.

 2. Kayseri’ de Biyokaçakçılıkla Mücadele Çalıştayı Düzenlendi..

  Eylül 16, 2014 Biyolojik çeşitliliği tehdit eden biyokaçakçılık konusunda İlimizde bilinç düzeyinin artırılması, kurumlar arası eş güdüm ile kurumsal kapasitenin de güçlendirilmesi konusunda etkinliği arttırmak için Biyolojik Kaçakçılıkla Mücadele Çalıştayı Yapıldı.

 3. Adana’ da Öğretmenlere Biyolojik Çeşitlilik ve Ekoloji Eğitimi Verildi..

  Eylül 16, 2014 ÇEKUD (Çevre Kuruluşları Dayanışma Derneği) ve Milli Eğitim Bakanlığı işbirliği ile düzenlenen çevre konulu eğitim kapsamında Adana Şube Müdürlüğümüzce Biyolojik çeşitlilik ve Ekoloji Eğitimi verildi..

 4. Mahalli Sulak Alan Komisyonu Toplantısı Vali Dr. Mehmet ODUNCU Başkanlığında Yapıldı..

  Eylül 15, 2014 Mahalli Sulak Alan Komisyonu toplantısı, 09.09.2014 tarihinde Vali Dr. Mehmet Oduncu başkanlığında Valilik Ahmet Cevdet Paşa Toplantı Salonunda yapıldı.

 5. Afet ve Acil Durum Eğitimi Verildi..

  Eylül 15, 2014

 6. Adana’da 2 Yaban Keçisini Kaçak Olarak Avlayan Avcılar Yakalandı…

  Eylül 09, 2014 2014 yılı Av Sezonunu “Av Koruma Yılı” olarak ilan eden Orman ve Su İşleri Bakanlığı bu kapsamda denetimlerini sıklaştırdı.

 7. Gilindire (Aynalıgöl) Mağarası Tabiat Anıtı Halka Tanıtıldı..

  Eylül 08, 2014